+48 603 073 557 office@gasforindustry.eu

GFI Poland jakość i doświadczenie


GFI Poland Gas For Industry jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem na terenie Rzeczpospolitej Polskiej firmy MEDENUS Gas-Druckregeltechnik GmbH, Wigersma & Sikkema B.V. oraz Bright Sensors S.A.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży gazowniczej, specjalizujący się w systemach regulacji ciśnienia gazu oraz eksploatacji takich systemów.

Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń. Zapewniamy części zamienne do urządzeń oferowanych przez naszą firmę. Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi, naprawy i eksploatacji urządzeń. Świadczymy usługi związane z naprawą i konserwacją urządzeń regulacyjno – zabezpieczających zainstalowanych na ciągach redukcyjnych gazu.

Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenie systemu automatycznej diagnostyki ciągów redukcyjnych. Wykonujemy szkolenia w zakresie użytkowania systemu automatycznej diagnostyki. Świadczymy usługi montażu łączników systemu automatycznej diagnostyki na istniejących ciągach redukcyjnych. Wykonujemy kontrole ciągów redukcyjnych z wykorzystaniem systemu automatycznej diagnostyki.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!