+48 603 073 557 office@gasforindustry.eu

REDUKTOR CIŚNIENIA GAZU MEDENUS RS251


Reduktor ciśnienia MEDENUS RS251 zapewnia stałe ciśnienie wylotowe niezależnie od zmian natężenia przepływu lub zmian wartości ciśnienia wlotowego.


Reduktor ciśnienia R251 firmy MEDENUS zapewnia stałe ciśnienie wylotowe, szybką regulacje ciśnienia niezależnie od zużycia gazu. Wbudowany zawór szybkozamykający zapewnia bezpieczne odłączenie instalacji, jeżeli ciśnienie jest zbyt wysokie lub zbyt niskie.

Reduktor ciśnienia RS251 jest odpowiedni do gazów zgodnych z DVGW G260 / 262 i wszystkimi innymi gazami obojętnymi i niekorozyjnymi (inne na życzenie). RS251 jest dostępny z przyłączami kołnierzowymi DN25 do DN200 i ciśnieniem roboczym do 8,0 bar. Wszystkie regulatory ciśnienia gazu posiadają certyfikaty DVGW i CE.

Wszystkie reduktory serii RS są wyposażone w takie opcje jak membrana bezpieczeństwa, zawór odpowietrzający, zdalne wyłączanie zaworu szybkozamykającego, redukcja szumów i wiele innych dostępnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zajrzyj do naszej dokumentacji lub skontaktuj się z nami.

[devvn_ihotspot id="4299"]