PLEXOR System Diagnostyczny Ciągów Redukcyjnych


Świadczymy usługi diagnostyki ciągów redukcyjnych z wykorzystaniem systemu PLEXOR


Oferujemy diagnostykę ciągów redukcyjnych gazu ziemnego wyposażonych w układy regulatorów ciśnienia, monitorów aktywnych / pasywnych, zaworów szybkozamykających, zaworów nadmiarowych. Wynikiem przeprowadzenia diagnostyki jest raport z wyszczególnionymi danymi pomiarowymi. Raport otrzymasz w formie tradycyjnej oraz elektronicznej, umożliwiającej jego proste zarchiwizowanie. Dodatkowo możesz zamówić interpretację wyników pomiarowych przeprowadzoną przez naszych specjalistów.

Oferujemy montaż łączników systemu PLEXOR w istniejących stacjach gazowych. Posiadasz stację gazową nieprzystosowaną do podłączenia systemu PLEXOR ? Żaden problem, łączniki to elementy uniwersalne, a procedura ich montażu jest bardzo prosta. Łączniki raz zamontowane pozostają na instalacji.

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia systemu PLEXOR wraz z integracją z istniejącym systemem komputerowym. Obawiasz się zmian ? Nasz zespół wdrożył system PLEXOR już przeszło 70 razy. Tysiące stacji zostało wyposażonych w łączniki. Zobacz opinie o naszym produkcie wystawione przez ludzi z branży gazowniczej. Chcesz efektywnie zarządzać eksploatacją stacji gazowych ? Ten system dostarczy ci wiedzy o stanie technicznym kluczowych elementów ciągów redukcyjnych.

Prowadzimy szkolenia w zakresie prowadzenia kontroli z wykorzystaniem systemu PLEXOR. Wykonujesz przeglądy ciągów redukcyjnych ? Chcesz podnieść jakość swoich usług i oferować je na najwyższym poziomie. Zdecyduj się na system PLEXOR i działaj taniej, szybciej, bardziej profesjonalnie. Wykluczaj możliwość popełnienia błędu w następstwie działania czynnika ludzkiego – system prowadzi kontrolę automatycznie.

KontaktDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Remonty i konserwacja


Zobacz jak łatwo jest konserwować nasze urządzenia.


Jesteś naszym Klientem ? Zastanawiasz się nad zakupem naszych urządzeń ? Zobacz jak łatwo dokonasz kompleksowej konserwacji naszych urządzeń. Zestaw naprawczy to komplet elementów podlegających z czasem zużyciu. Jeżeli bezpieczeństwo i bezawaryjna praca jest dla ciebie elementem kluczowym, zamów zestaw naprawczy do twojego urządzenia – to najtańszy sposób uniknięcia kłopotów.

Chcesz zlecić wymianę zestawu naprawczego ? Skontaktuj się z nami, podaj numer fabryczny, dostarczymy odpowiedni zestaw naprawczy, wymienimy i skonfigurujemy twoje urządzenie.

Dbając o urządzenia, dbasz o ludzi którzy je eksploatują.

KontaktDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ